رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی
.
یکشنبه 4 اسفند 1398 ** 23/02/2020

وب سایت

هتل گرنداکسلسیوربردبی در موقعیتی عالی و منطقه ای مناسب در دبی قرار گرفته که فاصله اندکی تا مرکز تجارت جهانی، مرکز خرید برجمان سنتر و سفارت امریکا دارد.

هتل گرنداکسلسیوربردبی دارای 5 رستوران بین المللی و سه دیسکو ، مرکز آبگرم و استخر در پشت بام هتل می باشد. 

دو ایستگاه مترو در نزدیکی هتل گرنداکسلسیوربردبی قرار دارد که با 10دقیقه پیاده روی می توانید به آنها دست یابید همچین اگر به پیاده روی  در خیابان های گرم دبی علاقه ندارید با تاکسی در کمتر از 3 دقیقه به مترو خواهید رسید.

هتل گرنداکسلسیوربردبی دارای یک مرکز تناسب اندام مدرن با کلیه امکانات ،حمام ترکی، سونا ، جکوزی و یک مرکز بزرگ ماساژ می باشد که در طول اقامت در هتل گرنداکسلسیوربردبیمی توانید از آن استفاده کنید.

همچنین در اکثر تاریخهای سال هتل گرنداکسلسیوربردبی ،یک روز در هفته پرشین نایت برگزارمی گردد که ورودی آن برای خانم ها رایگان می باشد.

اتاق های هتل گرنداکسلسیوربردبی با الهام از عربستان معاصر طراحی شده و تمام اتاق ها و سوئیت های هتل گرنداکسلسیوربردبیدارای طیف وسیعی از امکانات مدرن از جمله تلوزیون های صفحه تخت و سیستم سرگرمی های تعاملی می باشد.

مسافران هتل گرنداکسلسیوربردبیمی توانند از سرویس مرکز خرید و سواحل دبی که همه روزه توسط هتل گرنداکسلسیوربردبی برگزار می گردد استفاده کنند

فاصله هتل گرنداکسلسیوربردبیتا کنوانسیون بین المللی دبی و مرکز نمایشگاه ها 3.2 کیلومتر می باشد

هتل گرنداکسلسیوربردبی یک انتخاب عالی برای مسافرانی که علاقمند به کویر، گشت و گزار و کسب و کار است


نظرات کاربران

نظر خود را بیان کنید

نام شما :

ایمیل :

نظرات