رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی
.
یکشنبه 4 اسفند 1398 ** 23/02/2020

وب سایت

هتل کمپینسکی امارات مال دبی، یکی از بزرگترین هتل ها در جهان است که به پیست سرپوشیده اسکی مجهز است. هتل کمپینسکیامارات مال، بزرگترین پارک یخی و همچنین یکی از طولانی ترین پیست های اسکی سرپوشیده جهان را در خود جای داده است. هتل کمپینسکی امارات مال، اولین هتلی است که به بزرگترین بازار خارج از امریکای شمالی متصل شده است.

میهمانان هتل کمپینسکی امارات مالمیتوانند در باشگاه پیشرفته ورزشی، مرکز سلامتی آیروودا، استخر شنا و زمین تنیس هتل کمپینسکی امارات مالبه تفریح بپردازند. تمامی اتاقها و سوئیتها لوکس و مجلل بوده و با دکوراسیون بسیار زیبا ، تلویزیون ال سی دی بزرگ ، مینی بار و امکانات رفاهی متعدد اقامت دلنشینی را برای میهمانان فراهم کرده اند.

در هتل کمپینسکی امارات مالبرنامه هایی از قبیل، بهداشت سلامتی ، سالن بدنسازی، استخر بزرگ و زمین تنیس ، آبگرم و کلاس های اسکی برای اوقات فراغت میهمانان برنامه ریزی شده است.

شما با یک طی یک مسافت 20 دقیقه ای به هتل کمپینسکی امارات مال می رسید ، هتل کمپینسکی امارات مال 3 کیلومتر با پارک آبی وایت وادی ، 20 دقیقه تا باشگاه گلف امارات فاصله دارد . هتل کمپینسکی امارات مال در موقعیت فوق العاده ای در خیابان شیخ زاید و در قلب شهر مدرن دبی قرار گرفته است.این هتل چند دقیقه تا مدیا سیتی و ساحل جمیرا فاصله دارد.


نظرات کاربران

نظر خود را بیان کنید

نام شما :

ایمیل :

نظرات